درباره پارین کنترل

شرکت مهندسي پارين کنترل در سال 1376 با هدف حرکت به سوي ايجاد خدمات و ارائه محصولات جديد براي پاسخ به نيازهاي مشتريان صنايع مادر از جمله نفت و برق با روش­هاي پايدار تشکيل گرديده است.

تلاش در جهت حضور در بازار مذکور از طريق ارتقاء کيفيت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش به مشتريان و جلب رضايت آن­ها از اهداف اصلي اين سازمان مي باشد.

شرکت مهندسي پارين کنترل در زمينه اجراي پروژه ­هاي EPC صنعت نفت و شبکه­ هاي برق و قدرت، تله متري و اسکادا، صنعتي و اداري و ديگر عرصه­ هاي صنعت محصولات و خدمات خود ارائه مي­نمايد. در اين مسير با بهره­ گيري از بيش از 40 نيروي کارشناس و کارشناس ارشد متخصص در صنايع فوق الذکر توانسته است پس از 20 سال از تاسيس اين شرکت مهندسي بالغ بر 57 پروژه را با توجه ويژه به کيفيت، سرعت، دقت، ايمني و رضايت مشتري که همواره از اصول اساسي و   خدشه ناپذير شرکت مي باشد، در جهت توسعه روز افزون ميهن عزيزمان ايران اجرا نمايد.

تحقيق و توسعه با هدف آفرينش ايده­ هاي نو را در دستور کار خود قرار داده ايم و در نظر داريم دستاوردهاي اين مطالعات که نهايتا" ارتقاء سطح کيفي و توسعه محصول يا توسعه کاربرد محصول است را در قالب کتاب يا مقاله در اختيار مشتريان قرار دهيم.